Kontakt

Joanna  +48 664 493 562

Elżbieta +48 608 380 320

 Stacjonarny +48 32 227 41 31

Grzegorz +48 604 260 271

Daj piątaka dla zwierzaka

Deszczownice

Zapoznaj się z ofertą na deszczownice. Posiadamy produkty w różnych wzorach i rodzajach, dzięki czemu możesz dobrać je do wystroju Twojej łazienki. Deszczownice można dostosować do zakupionych już wcześniej produktów, np. w przypadku ich uszkodzenia.

Czytaj dalej

Zalety deszczownicy

Klasyczne słuchawki prysznicowe to praktyczne rozwiązanie choć nieco nie pasujące do nowoczesnej łazienki. Jeżeli planujesz nową łazienkę albo remont starej i masz taką możliwość zainteresuj się tematem deszczownic.

Deszczownica to element kabiny prysznicowej, które działanie jest identyczne jak słuchawki prysznicowej, z tą różnicą, że deszczownica jest na stale zamontowana nad głową daje efekt padającego deszczu. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo efektowne, ale również efektywne, gdyż masz wolne obie ręce, co zwiększa swobodę oraz powinno wpływać na zmniejszone zużycie wody.

Osoby decydujące się na zakup deszczownicy zwracają szczególną uwagę na ich estetykę. Producenci deszczownic mogą uczynić z nich niemal element dekoracyjny łazienki, co w przypadku węży prysznicowych nie jest możliwe.

Podobnie jak w słuchawkach prysznicowych tak i w niektórych deszczownicach możesz liczyć na różne formy nawadniania np. tradycyjne w formie deszczu albo kaskadowe przypominające wodę lecącą z wodospadu. Odpowiednio regulując ciśnieniem wody możesz uzyskać ulewę albo delikatny deszczyk wpływający relaksująco na organizm.

Deszczownica będzie idealnym rozwiązaniem dla osób chcących odświeżyć łazienkę oraz preferujących prysznic nad kąpielą. Oczywiście deszczownica nie wyklucza tradycyjnych kąpieli i nie jest jednoznaczna z rezygnacją z słuchawki prysznicowej. Szczególnie docenisz to rozwiązanie podczas upalnych dni, gdy będziesz w stanie wziąć szybki deszczowy prysznic.

Deszczownice dostępne w sklepie

Deszczownice Omnires to jednej z najpopularniejszych deszczownic na rynku. Charakteryzują się unikatowym designem i pozwalają się poczuć jak w domowej strefie wellness. Jednym z ciekawszych produktów jest mosiężna 2-funkcyjna deszczownica WG510CR, która posiada dwa wyjścia wody, wspomniany już kaskadowy oraz tradycyjny deszczowy. Co istotne sposób wykonania deszczownicy ułatwia dbanie o jej czystość, a woda nie zalega wewnątrz konstrukcji.

Kolejną firmą warto uwagi jest Corsan polska firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyposażenia łazienkowego. Deszczownice Corsan można dostać już od nieco ponad 100zł. Przybierają kształty okrągłe, kwadratowe i prostokątne, tak szeroki wybór kształtów sprawia, że oferta firmy trafiła do wielu polskich domów.

To tylko część z firm godnych uwagi warto wspomnieć jeszcze deszczownice Kohlman czy Blue Water.

Wybierając deszczownice do swojej łazienki warto pamiętać o możliwości dokupienia ramienia do deszczownicy. Takie ramie pozwala daje większą swobodę przy projektowaniu łazienki. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałych produktów w tym:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium