Kontakt

Joanna  +48 664 493 562

Elżbieta +48 608 380 320

 Stacjonarny +48 32 227 41 31

Grzegorz +48 604 260 271

Daj piątaka dla zwierzaka

Uchwyty słuchawkowe

Funkcjonalna łazienka to pomieszczenie, w którym nie powinno zabraknąć uchwytu prysznicowego. Praktyczność jego zastosowania polega na możliwości odwieszenia słuchawki prysznicowej w dowolnym momencie brania kąpieli, mając gwarancję, że słuchawka znajdzie się w bezpiecznym i dogodnym położeniu. Uchwyty na słuchawkę prysznicową dostępne w naszym asortymencie są wykonane m.in. z mosiądzu, który posiada pożądane w warunkach łazienkowych właściwości - wytrzymałość, odporność na zużycie czy przeciwdrobnoustrojowość. Zapoznaj się z ofertą na uchwyty prysznicowe. Posiadamy produkty w różnych wzorach i rodzajach, dzięki czemu możesz dobrać je do wystroju Twojej łazienki. Uchwyty do prysznica można dostosować do zakupionych już wcześniej produktów, np. w przypadku ich uszkodzenia.

Czytaj dalej

Dbamy o to, by każdy z naszych produktów służył klientom przez lata, dlatego w ofercie posiadamy producentów oferujących na wybrane uchwyty prysznicowe 2-letnią gwarancję, dzięki której możesz być pewny, że inwestujesz w najwyższą jakość, trwałość i precyzję wykonania. A w razie jakichkolwiek niepowodzeń, możesz zwrócić produkt do sklepu i otrzymać nowy egzemplarz.  

Jak dobrać uchwyt na słuchawkę prysznicową? 

W pierwszej kolejności warto wziąć pod uwagę poniższe aspekty: 

  • materiał uchwytów prysznicowych
  • jakość wykonania, 
  • wymiary, 
  • rodzaj montażu,
  • możliwość przyłącza do wody,
  • możliwość regulacji,
  • wyposażenie w zaawansowane systemy, 
  • rozpoznawalność producenta. 

Bogata oferta uchwytów na słuchawkę prysznicową obejmuje znanych i cenionych producentów takich jak Omnires, Corsan, Laveo lub Kohlman, z czego każdy z nich tworzy akcesoria łazienkowe we własnym, unikatowym stylu. Zadbaj o kompatybilny i harmonijny wygląd pomieszczenia, kupując uchwyty prysznicowe

 

W ofercie posiadamy także takie produkty jak:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium