Kontakt

Joanna  +48 664 493 562

Elżbieta +48 608 380 320

 Stacjonarny +48 32 227 41 31

Grzegorz +48 604 260 271

Daj piątaka dla zwierzaka

Baterie bidetowe

Baterie bidetowe. W naszej ofercie dostępne są produkty powstałe z najlepszych materiałów, zaś ich konstrukcja ma na celu zagwarantowanie jak najlepszej funkcjonalności. Baterie bidetowe dostępne są w różnych wariantach estetycznych, długościach węża, czy też sposobu montażu. Wybierz baterie bidetowe w naszym sklepie i ciesz się najwyższą jakością!

Czytaj dalej

Najlepsze baterie bidetowe

Instalacja bidetu z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Bidet dziś to już nie tylko luksus, który można spotkać w hotelach, ale także podstawowe wyposażenie wielu domów i mieszkań. Na jego konstrukcję składa się misa i bateria bidetowa i zwłaszcza tej drugiej części warto poświęcić sporo uwagi, gdyż to właśnie baterie bidetowe mają największy wpływ na to, czy z bidetu będzie się korzystało komfortowo – a co za tym idzie – czy będzie się z niego korzystało często i z przyjemnością. W naszej ofercie można znaleźć baterie bidetowe znanych i cenionych producentów, które nie tylko gwarantują najwyższą jakość i solidność konstrukcji, ale także przemyślany i ponadczasowy design. Wśród naszych dostawców warto wymienić takie marki, jak Kohlman, Omnires, Blue Water, czy Ravak.

Baterie bidetowe – szeroki wybór i różne sposoby montażu

W naszej ofercie dostępnych jest wiele wariantów sposobu montażu baterii bidetowych. To, jaki sposób montażu wybrać, zależy głównie od własnych preferencji oraz wielkości pomieszczenia, w której bidet ma się znajdować. Aktualnie coraz większą popularność zdobywają baterie bidetowe natynkowe i ścienne, głównie dlatego, że do ich instalacji nie jest wymagana pomoc fachowców i każdy prosto i szybko jest w stanie samodzielnie zamontować ją w swojej łazience. Z kolei w niektórych przypadkach podtynkowe baterie bidetowe będą się prezentowały po prostu o wiele lepiej, jednak wtedy trzeba brać pod uwagę fakt, że do ich montażu konieczne jest nawiercenie specjalnych otworów w ścianie. Absolutny hit ostatnich lat, który pozwala na jeszcze bardziej komfortowe i wygodne korzystanie z bidetu to baterie bidetowe z ruchomą słuchawką.

Baterie bidetowe – zadbaj o spójność łazienki

Na koniec warto wspomnieć o tym, że bateria bidetowa powinna być dopasowania do pozostałych elementów wyposażenia łazienki, by razem tworzyć spójną, ciekawą i przejrzystą aranżację wnętrza. Oczywiście bateria bidetowa musi też pasować do wybranego stylu łazienki – inną baterię bidetową należy wybrać stawiając na styl skandynawski, czy nowoczesny, a inną gdy dominującym stylem jest styl rustykalny, czy glamour. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty baterii bidetowych!

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium