Brodziki prysznicowe

Wybór brodzika prysznicowego nie jest taki prosty, jak by się wydawało. Obecny na rynku asortyment zachwyca swoją różnorodnością. Kształty, style, materiały – możliwości jest co niemiara. Jednak warto pamiętać o funkcjonalności. Podstawą komfortowej kąpieli jest prawidłowy odpływ wody, a sam brodzik ma być nie tylko estetyczny i pasujący do wnętrza, ale przede wszystkim ma funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem.

Czytaj dalej

Rodzaje brodzików prysznicowych

Brodziki prysznicowe można podzielić ze względu na kształt i wymiar, głębokość oraz zastosowany materiał.

 1. Kształt i wymiar brodzika prysznicowego należy dopasować do wielkości łazienki. Modele brodzików kwadratowych brodzików prostokątnych, jednak szczególnie w małych łazienkach świetnie sprawdzają się brodziki półokrągłe.

 2. Od głębokości brodzika zależy komfort Państwa kąpieli. W płytkich modelach łatwo dochodzi do wychlapywania się wody. Są również dużo mniej funkcjonalne przy małych dzieciach. Te argumenty nie mają zastosowania w przypadku głębszych brodzików, jednak są one również droższe.

 3. Na rynku dostępne są brodziki wykonane z następujących materiałów:
 • akryl – cechuje się lekkością oraz łatwością w utrzymaniu czystości, jednak łatwo ulega przebarwieniom i zarysowaniom
 • ceramika – wyróżnia się trwałością i wytrzymałością na zarysowania, jednak jest ciężka i droga
 • stal emaliowana – charakteryzuje się wysoką odpornością na chemikalia i zarysowania, jednak jest chłodna, a uderzająca o nią woda głośna

Warto pamiętać, że brodzik prysznicowy musi być doskonale spasowany z kabiną prysznicową. Ułatwieniem jest wybór obu produktów z oferty tego samego producenta.

Wybierz brodzik dla siebie!

Oferujemy dla Państwa brodziki prysznicowe najwyższej jakości znanych i cenionych producentów. Dostarczane przez nas artykuły charakteryzują się wysoką estetyką oraz solidną konstrukcją. Doświadczony zespół ekspertów zapewni Państwu fachową obsługę. Posiadamy w sprzedaży brodziki wykonane z różnorodnych materiałów o różnych wymiarach, kształtach oraz głębokości. Na asortyment naszego sklepu składają się między innymi produkty:

 • brodziki kwadratowe
 • brodziki pięciokątne
 • brodziki półokrągłe
 • brodziki prostokątne
 • brodziki przyścienne

W ofercie posiadamy także syfony i nóżki do brodzików oraz płyty brodzikowe. Zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium