Syfony, korki

Syfony do umywalek mają funkcje praktyczną, odpowiadają za prawidłowy przepływ wody do kanalizacji. Niestety ten bardzo istotny aspekt jest lekceważony przez wiele osób przy projektowaniu łazienki co kończy się zakupem słabych jakościowo syfonów, które szybko się niszczą i łatwo zatykają. Sprawdź naszą ofertę na syfony do umywalek czy bidetów. W tym dziale znajdziesz również bogatą ofertę korków umywalkowych.

Czytaj dalej

Syfony

Tak samo jak przykładasz uwagę do wyboru dobrej jakości kabiny prysznicowej czy umywalki tak samo powinieneś zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego syfonu do swojej łazienki. Dobrze wykonany syfon jest gwarancją wieloletniej służby. Najlepsi producenci są w stanie zagwarantować, że ich syfony nie przepuszczają nieprzyjemnych zapachów i są w pełni szczelne. Syfony wykonywane są z różnych materiałów, a ich wymiana nie ma wiele wspólnego z przyjemnością, więc warto zainwestować w syfon dobrej jakości.

Syfon widoczny na zewnętrz również wpływa na odbiór łazienki jako całości, dlatego warto wybierać estetyczne syfony, które będą pasować do reszty wyposażenia. Syfony zazwyczaj są produkowane w białym kolorze więc będą pasować w większości łazienek.

Kupując umywalkę, często syfon jest w zestawie, ale gdy przyjdzie potrzeba jego wymiany, albo chcesz zakupić syfon osobno to na pewno znajdziesz go w naszej ofercie.

Korki do umywalek

Kolejnym elementem, któremu warto poświęcić nieco więcej czasu jest korek umywalkowo. Gdy już wyposażysz się w odpowiednią baterię i syfon, nie zlekceważ najmniejszych szczegółów i zakup sprawdzone korki do umywalki. Zapewne pamiętasz stare mało estetyczne acz działające rozwiązanie polegające na zatykaniu odpływu gumowym czarnym korkiem. Dzisiaj nikt już z nich nie korzysta, nowoczesne korku umywalkowe to większa praktyczność, zdecydowanie lepsza estetyka i łatwość w utrzymaniu czystości.

Korki Klik Klak

Obecnie największą popularnością cieszą się korki umywalkowe klik klak, takie jak np. korki Omnires. Wielu producentów wyposażenia do łazienek posiada w swojej ofercie korki w atrakcyjnych cenach i designach, a my posiadamy korki tych producentów w naszej ofercie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium