Dożywotnia Gwarancja na wanny RAVAK

Dożywotnia Gwarancja RAVAK

 

Marka RAVAK jako pierwsza i jedyna na polskim rynku oferuje na swoje wanny akrylowe dożywotnią gwarancję. Jeśli w trakcie użytkowania wanny akrylowej marki RAVAK wystąpią jakiekolwiek wady fabryczne, jej producent gwarantuje bezpłatną naprawę lub wymianę produktu zarejestrowanemu Kupującemu w okresie jego życia, jednak nie dłużej niż 99 lat od daty zakupu.

Dożywotnia Gwarancja jest zapewniona dla pierwszego właściciela wanny, a jej jedynym warunkiem jest rejestracja na www.ravak.pl. Po zarejestrowaniu zakupu wanny jej użytkownik nabędzie prawo do naprawy lub wymiany na nową w przypadku wad fabrycznych w ciągu 99 lat od daty zakupu.

Podobnie jak każdy produkt również wanny RAVAK instalowane powinny być według instrukcji montażu, które zostały przygotowane przez producenta w celu ich optymalnego funkcjonowania i tylko wanny zainstalowanego zgodnie z instrukcją dedykowaną do danego modelu wanny objęte są dożywotnią gwarancją.

Dożywotnia Gwarancja dotyczy wszystkich modeli wanien akrylowych laminowanych zakupionych w dowolnym salonie na terenie Polski lub poprzez sklep internetowy RAVAK. Promocja trwa od 15.08.2019 r. do 31.12.2020 r.

 

Warunki stosowania DOŻYWOTNIEJ GWARANCJI na wanny RAVAK

Dożywotnia Gwarancja na wanny akrylowe laminowane RAVAK dotyczy wyłącznie:

  • wanien akrylowych laminowanych zakupionych przez Kupujących i zarejestrowanych na stronie internetowej www.ravak.pl
  • wanien zakupionych w salonach sprzedających nowe produkty RAVAK, w sklepie internetowym RAVAK lub bezpośrednio w salonach firmowych RAVAK Polska S.A.
  • samych wanien bez dodatkowego wyposażenia; dodatki i akcesoria do wanien (np. panele, komplety odpływowe, stelaże, uchwyty i zagłówki) nie są objęte programem Dożywotniej Gwarancji
  • wanien zainstalowanych zgodnie z instrukcją montażu załączoną do produktu
  • wanien zainstalowanych na oryginalnych stelażach RAVAK
  • wanien konserwowanych i czyszczonych zgodnie z instrukcją montażu załączoną do produktu
  • stwierdzonych przez Serwis RAVAK wad materiałowych i fabrycznych.

 

REJESTRACJA GWARANCJI

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl