Płatności pobraniowe zalecenia

Drogi Kliencie,

W sytuacji dynamicznego wzrostu zakupów online, jaki aktualnie obserwujemy, wzrasta również ilość przesyłek za pobraniem. Gotówka, jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia, może być źródłem przenoszenia koronawirusa. Dlatego, w trosce o Twoje bezpieczeństwo rekomendujemy wybieranie płatności online (szybki przelew, BLIK, karta kredytowa). Brak przekazywania kurierowi gotówki może w naturalny sposób wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzenia się wirusa. Proces doręczenia zamówienia przedpłaconego przebiega sprawniej, niż w przypadku zamówienia z opcją pobrania. Eliminujemy czas związany z uiszczeniem opłaty za przesyłkę kurierowi, zamówienie od razu jest gotowe do odbioru od kuriera. Decydując się na usługę pobrania nie jesteśmy w stanie wyeliminować fizycznego kontaktu Waszego z kurierem i zachować zalecanej odległości między ludźmi.

Paczki przedpłacone kurier może zostawić w uprzednio umówionym z odbiorcą miejscu unikając w ten sposób bezpośredniego kontaktu, a tym samym zmniejszając ryzyko zachorowania.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż czasowo wstrzymaliśmy możliwość zakupu za pobraniem przesyłek paletowych. Dotyczy to takich produktów jak kabiny, wanny, szafki łazienkowe, ceramika sanitarna itp.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy do korzystania z płatności "szybki przelew, BLIK, karta" . Po wybraniu tej opcji płatności, zostaniesz automatycznie przeniesiony do strony wyboru swojego banku , BLIK-a lub karty kredytowej/debetowej.

 

zespół sklepu

plytkilazienki.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium