Kontakt

Joanna  +48 664 493 562

Elżbieta +48 608 380 320

 Stacjonarny +48 32 227 41 31

Grzegorz +48 604 260 271

Daj piątaka dla zwierzaka

Odpływy prysznicowe

Odpływ liniowy jest systemem, który znajduje coraz szersze zastosowanie, ciesząc się nieustannie wzrastającą popularnością wśród wszystkich użytkowników łazienek. W sklepie plytkilazienki.pl znajdziecie Państwo pełną gamę odpływów prysznicowych o różnych długościach. W naszym asortymencie znajdują się produkty uznanych producentów, oferujemy odpływy liniowe Wiper, Eurodrain, Green Line, Radaway, RAVAK, Confluo oraz odpływy liniowe Kesmet. Zobacz również oferowane kabiny prysznicowe walk-in w których znajdują zastosowanie odpływy liniowe oraz odpływy punktowe.

Czytaj dalej

Odpływy liniowe do Twojej łazienki

Odpływ liniowy to system stosowany w łazienkach, który znajduje coraz szersze zastosowanie, ciesząc się popularnością wśród wyborów konsumenckich. Tradycyjne brodziki posiadają zwykły syfon, który ma na celu odprowadzanie nadmiaru wody. Odpływy liniowe stosowane są bezpośrednio w posadzce, co zapewnia elegancki wygląd łazienki. W odpływach prysznicowych stosuje się najnowsze technologie, dzięki którym możliwe jest dopasowanie elementów łazienki do jej stylu i aranżacji. Konstrukcja odpływów liniowych pozwala na ich umieszczenie w wielu miejscach przestrzeni, tworząc strefy kąpieli i wypoczynku. 

Oferta odpływów liniowych w plytkilazienki.pl 

W sklepie plytkilazienki.pl znajdą Państwo pełną gamę odpływów prysznicowych o różnych długościach, dopasowanych do wymagań klientów i wymiarów łazienki. W naszym asortymencie znajdują się produkty uznanych producentów, oferujemy odpływy liniowe Wiper, Eurodrain, Green Line, Radaway, RAVAK, Confluo oraz odpływy liniowe Kesmet. Współcześnie tworzone odpływy liniowe wykonane są ze stali nierdzewnej, a ich producenci dbają o jakość i precyzję wykonania. Niektóre z oferowanych przez nas modeli zawierają dodatkowe rozwiązania - np. samoczyszczący odpływ liniowy Confluo Premium Slim Line marki Pestan. Nasze produkty są dedykowane dla osób szukających alternatywy dla tradycyjnych kabin prysznicowych, którym zależy na połączeniu techniki z elegancją. 

Rodzaje odpływów liniowych 

Odpływy liniowe można podzielić na takie, które mają kołnierz (chroniący przed wyciekaniem wody poza odpływem) lub takie, które są go pozbawione. Jeżeli zależy nam na tym, by podczas kąpieli łazienka pozostała w nienaruszonym stanie - bez kropli wody na podłodze - warto zainwestować w odpływ z kołnierzem. Dodatkowy element ułatwia odpływ wody i zapewnia najlepszą skuteczność. Przy zestawach bezkołnierzowych można poprowadzić również linię odpływową na całej długości prysznica, tak aby zapobiec ewentualnemu wyciekowi nadmiaru wody. 

Dlaczego warto zastosować odpływ liniowy? 

Najważniejsze jest to, aby dany produkt spełniał określone funkcje, w tym przypadku jest to skuteczne odprowadzanie wody. Odpływy liniowe są proste w czyszczeniu, a brak brodzika w kabinie ułatwia i przyspiesza czynności sprzątające. Prysznic bez brodzika to świetna opcja dla osób z niepełnosprawnościami lub w podeszłym wieku, dla których komfort i bezpieczeństwo w łazience są bardzo ważne. Brak brodzika to zdecydowane ułatwienie przy wchodzeniu i wychodzeniu spod prysznica. 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą kabin prysznicowych walk-in, które są kompatybilne z odpływami liniowymi oraz odpływami punktowymi. Oferowane przez nas produkty to gwarancja jakości i skuteczności. 

Polecamy sprawdzić również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium