Polscy producenci ceramiki łazienkowej – jakość i design z rodzimego rynku. Część 1.
Joanna +48 664 493 562
Elżbieta +48 608 380 320
Stacjonarny +48 32 227 41 31
Grzegorz +48 604 260 271
Kabina prysznicowa pięciokątna czy walk-in – które rozwiązanie wybrać do swojej łazienki?
Jaki brodzik prysznicowy jest lepszy, niski czy wysoki?
Ravak Pivot kabina PDOP2-100/PPS-80 drzwi 100 cm + ścianka boczna 80 cm wys. 190 cm Polerowane aluminium +Transparent 03GA0C00Z1/90G40C00Z1
Opis
Kabina prysznicowa Pivot PDOP2 + PPS
drzwi 100 cm L/R + ścianka boczna 80 cm
W tym zestawieniu uzyskasz przestrzeń prysznicową o kształcie prostokątnym lub kwadratowym. Drzwi prysznicowe dostępne są w rozmiarze od 80 do 120 cm. Dzięki zastosowaniu profilu poszerzającego produkt dopasujesz do nierówności budowlanych, możliwość regulacji do 4 cm po każdej stronie.
Czyste i nowoczesne wzornictwo
Minimalny profil i maksimum czystego szkła. Takie są produkty z serii Pivot. Idealnie pasują do łazienek, w których chcemy podkreślić piękno płytek ceramicznych. Wariant Black oferuje produkt z czarną ramą i czarnym zawiasem obrotowym. Czarne detale doskonale kontrastują z płaszczyznami bezpiecznego szkła i przyciągają uwagę odbiorcy.
Niezniszczalny mechanizm otwierania
Im bardziej skomplikowany mechanizm, tym większe ryzyko wystąpienia problemów. Projektanci kabin Pivot postawili na genialnie prosty system otwierania drzwi oparty na obrotowym zawiasie. System pivotowy, który nie pozostawia miejsca na komplikacje.
Możliwość doskonałego dostosowania
Dzięki profilowi poszerzającemu PNPS kabiny i drzwi prysznicowe Pivot można dowolnie rozszerzać i instalować je również w miejscach, które nie odpowiadają standardowym wymiarom produktów.
Wybierz funkcję uchwytu
Produkt Pivot charakteryzuje ergonomiczny uchwyt o nowoczesnym designie. Uchwyt zwrócony do dołu podkreśli elegancję kabiny prysznicowej. Uchwyt zwrócony ku górze jest praktyczny-umożliwi powieszenie np. ręcznika.
- rozmiar: drzwi 100 cm + ścianka boczna 80 cm
- kolorystyka: połysk (profil, uchwyty i zawiasy w wykonaniu chrom)
- wypełnienie z bezpiecznego szkła: 6 mm; Transparent
- wysokość produktu: 190 cm
Uniwersalna kabina prysznicowa
PDOP2-100 + PPS-80
Kolor szkła:
Przejrzysty - transparent 6 mm
Uwaga!
Drzwi kabiny można zamontować jako wersję prawą lub lewą.
Obracając produkt w trakcie montażu o 180° uzyskasz prawy lub lewy wariant otwierania drzwi. Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK ANGELA, ANGELA BASIC, ANETA BASIC, PERSEUS, PERSEUS PRO, PERSEUS PRO FLAT, PERSEUS PRO CHROME, GIGANT PRO, GIGANT PRO FLAT, GIGANT PRO CHROME lub bezpośrednio na podłodze ze wbudowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Ścianka stała nie jest samodzielnym produktem i została zaprojektowana do łączenia z drzwiami. Łącząc z dwiema ściankami stałymi utworzysz kabinę w kształcie "U". Zastosowanie profilu poszerzającego PNPS pozwala poszerzyć produkt o 20 mm, dając doskonale dopasowanie do nierówności budowlanych, maksymalne poszerzenie nawet do 4 cm po każdej stronie. Produkty z białym profilem oferowane są w dwóch wariantach: z białymi lub chromowanymi zawiasami i uchwytami. Kabiny z profilem satynowym lub w połysku uzupełniają dodatki w tym samym kolorz
RAVAK technologia AntiCalc®
Niewidoczna ochrona szkła przed nieczystościami i osadami z wody. Każda woda, z wyjątkiem destylowanej lub deszczowej zawiera w sobie pewną ilość soli. Jej osad, tzw. kamień wodny, daje się wyczyścić z wielkim trudem. Wiąże się chemicznie ze szkłem tworząc zaciek i z czasem tworzy trwały osad na powierzchni kabiny. Dostępne na rynku środki chemiczne służące do usuwania kamienia są w tym przypadku nieskuteczne. Trwałym osadom może zapobiec jedynie opatentowana technologia ochrony szkła – nazwana RAVAK AntiCalc®, której działaniu poddawane są szklane kabiny i drzwi prysznicowe oraz parawany już w trakcie procesu produkcji.
Dane techniczne
Rozmiar dłuższy bok | 100 cm |
Rozmiar krótszy bok | 80 cm |
Wysokość | 190 cm |
Grubość szkła | 6 mm |
Drzwi | Na dłuższej ściance |
Drzwi | Uchylne na zewnątrz |
Strona | Uniwersalna |
Kolor szkła | Przejrzysty |
Kolor profili | Aluminium polerowane |
Producent | Ravak |
Kolekcja | Pivot |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.