Opis

 

 

 

Kabina prysznicowa biała

drzwi ASDP3-80 cm + ścianka APSS-75 cm

szkło Transparent

 

 

 

Produkt składa się z jednej stałej części i został zaprojektowany do łączenia z drzwiami prysznicowymi (nie jest samodzielnym produktem). Idealne uzupełnienie drzwi prysznicowych ASDP3 pozwalające na stworzenie kabiny kwadratowej lub prostokątnej. Wzdłuż ścianki stałej wygodnie umieścisz pralkę lub umywalkę.

 

  • rozmiary: 75, 80, 90 cm
  • kolorystyka: profile - biały
  • wypełnienie z bezpiecznego szkła: 3 mm; Transparent
  • wysokość produktu: 198 cm

 

Do produktu dołączony jest profil narożny umożliwiający łączenie z produktem podstawowym (drzwiami prysznicowymi lub kabiną). Montaż produktu do ściany umożliwia profil mocujący dołączony do opakowania drzwi prysznicowych lub kabiny. W przypadku nierówności budowlanych produkt można do pasować z pomocą profilu poszerzającego ANPS. Ścianka stała APSS jest zalecana do łączenia z drzwiami prysznicowymi o wysokości 1980 mm (ASDP3), z którymi tworzy kabinę prysznicową w kształcie „L“. Łącząc dwie ścianki APSS i drzwi prysznicowe (ASDP3) uzyskamy kabinę prysznicową w kształcie „U“.

Ścianki stałe i drzwi prysznicowe można też zamówić na miarę.

 

 

 

 

Drzwi prysznicowe rozsuwane ze ścianką stałą

 ASDP3/APSS

 

Kolor szkła:

Transparent - 3 mm

 

  

Uwaga!

Kabinę można zamontować jako wersję prawą lub lewą.

 

 

 

 

  • Bezawaryjna i cicha praca przez lata

Ciche i bezproblemowe otwieranie kabiny prysznicowej to komfort, który zapewnia linia Supernova. Kabiny Supernova posiadają opatentowany system AntiBlock, który zapobiega krzyżowaniu się i zacinaniu części przesuwnych kabiny oraz drzwi prysznicowych. Możesz mieć pewność jego niezawodności, ponieważ przetestowaliśmy żywotność systemu na 1 000 000 otwarć i zamknięć.

  • Solidna konstrukcja

Grubościenne aluminium, z którego wykonana jest konstrukcja kabin Supernova zapewnia długą żywotność produktu, dzięki czemu seria nada się także do obiektów rekreacyjno- wypoczynkowych.

  • Łatwy montaż

 Montaż w obłożonym płytką rogu łazienki na brodzikach RAVAK lub bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym czy kratką odpływową. Kabiny i drzwi prysznicowe serii Supernova dostarczamy zmontowane, a ich montaż można wykonać po przykręceniu produktu do ściany i uszczelnieniu, w ciągu zaledwie jednej godziny. Dzięki zastosowaniu profili poszerzających dopasujesz swoją kabinę prysznicową do nierówności budowlanych.

 

 

RAVAK technologia AntiCalc®

 Niewidoczna ochrona szkła przed nieczystościami i osadami z wody. Każda woda, z wyjątkiem destylowanej lub deszczowej zawiera w sobie pewną ilość soli. Jej osad, tzw. kamień wodny, daje się wyczyścić z wielkim trudem. Wiąże się chemicznie ze szkłem tworząc zaciek i z czasem tworzy trwały osad na powierzchni kabiny. Dostępne na rynku środki chemiczne służące do usuwania kamienia są w tym przypadku nieskuteczne. Trwałym osadom może zapobiec jedynie opatentowana technologia ochrony szkła – nazwana RAVAK AntiCalc®, której działaniu poddawane są szklane kabiny i drzwi prysznicowe oraz parawany już w trakcie procesu produkcji. 

 

Przed montażem produktu należy zapoznać się z dokumentacją techniczną dostępną w zakładce „Dane do pobrania”, cyfry podane w nazwie konkretnego produktu nie podają dokładnego rozmiaru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium