Besco

Polskie firmy odnoszą sukcesy na wielu polach związanych z produkcją mebli, okien czy innych elementów składających się na wyposażenie domów, w tym produktów dedykowanych łazienkom. Jedną z takich firm jest Besco tworząca od 25 lat wanny i brodziki a obecnie również masę innych elementów. Cieszymy się, że możemy w naszym sklepie prezentować produkty firmy Besco, zapraszamy do sprawdzenia co dla Państwa przygotowaliśmy.  

Czytaj dalej

 

Besco – wyposaż swoją łazienkę

Besco to firma stawiająca na tworzenie produktów z górnej półki pod względem jakości przy jednoczesnym dbaniu o atrakcyjne ceny. Besco posiada kreatywny dział potrafiący tworzyć unikatowe designy wanien, brodzików czy kabin prysznicowych. Dzięki szerokiemu asortymentowi firma doskonale zna oczekiwania klientów względem całej łazienki. Ogromną rolę odgrywa również doświadczenie i umiejętność dopasowania oferty produktowej do zmieniającego się świata.

Besco od samego początku jasno zaznacza, że nie ma być zamiaru firmą odtwórczą i chce wyznaczać standardy w aranżacjach łazienek. Dlatego wśród produktów firmy znajdują się wanny w praktycznie pełnym zakresie rozmiarów uznawanych za standardowe, przez różne modele brodzików po dedykowane akcesoria. Na dokładną listę składają się:

  • Wanny (prostokątne, wolnostojące, asymetryczne, symetryczne)
  • Brodziki (prostokątne, asymetryczne, półokrągłe, kwadratowe)
  • Kabiny prysznicowe (kwadratowe, asymetryczne, walk in, półokrągłe, prostokątne)
  • Odpływy liniowe
  • Umywalki
  • Parawany nawannowe
  • Drzwi prysznicowe
  • Akcesoria

Firma Besco była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych konkursach branżowych w tym może pochwalić się nagrodą konsumentów otrzymywaną kilka lat pod rząd.

Besco – gwarancja 10 lat

Dokładnie tak, Besco daje gwarancję 10 lat na swoje wanny i brodziki. Zdążysz dawno zapomnieć, że masz gwarancję a ta dalej będzie obowiązywać. Tak długie gwarancję są rzadkością i to nie tylko w branży produktów łazienkowych, ale ogólnie na rynku mało, która firma jest tak pewna swoich produktów jak Besco. Dziesięcioletnia gwarancja jest możliwa dzięki zastosowaniu zaawansowanych procesów technologicznych wpływających na najwyższą jakość produktów. Besco wykorzystuje termoformowane, odlewy mineralne i kompozyty sanitarne a dodatkowo wspomaga się wymyślonymi przez siebie powłokami Besco BeSafe oraz Besco ProClean.

Besco Wanny

Wanny Besco są doskonale znane przez polskich konsumentów, to właśnie za ich sprawą firma zaczęła odnosić pierwsze sukcesy. Besco produkuje wanny, które są zgodne ze wspomnianymi założeniami marki, czyli są to produkty najwyższej jakości doskonale znoszące codzienną eksploatację. Opisanie, każdego modelu wanien Besco byłoby nie lada wyczynem, gdyż firma wypuściła na rynek dziesiątki unikatowych wanien. Części z nich znajduje się w naszej ofercie mowa m.in. o wannach wolnostojących Vera, Vista, Viya czy Victoria.

Besco Kabiny Prysznicowe

Wraz z rozwojem i rosnącą modę na kabiny prysznicowe, Besco zaczęło inwestować również w ten segment rynku dostarczając klientom kabiny prysznicowe o kształtach nadających się praktycznie do każdej łazienki. Kabiny prycznicowe Besco charakteryzują się najwyższą jakością i wykorzystaniem nowoczesnych procesów technologicznych przy ich produkcji.

Warto zaznaczyć, że większość modeli dostępnych jest w różnych wariantach wymiarowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium