Corsan wanny i wyposażenie łazienek

Dzisiaj “wyprodukowane w Polsce” jest często synonimem dobrze wykonanego produktu, nie inaczej jest w przypadku rzeczy produkowanych przez firmę Corsan. Ten polski producent działa na rynku produktów łazienkowych od roku 2005 i w tym czasie zagościł w domach ponad 100 tysięcy osób. Nasz sklep jest dystrybutorem produktów Corsan, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj dalej

 

Corsan producent wyposażenia łazienek

Piękna łazienka wymaga produktów wysokiej jakości, a takie dostarcza Corsan polski producent posiadający swoją siedzibę w Wielkopolsce. Firma skupia się na produkcji wyposażenia do łazienek i swoim zasięgiem dociera do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Co znajdziesz w ofercie Corsan?

- panele natryskowe
- podtynkowe zestawy prysznicowe
- baterie
- uchwyty prysznicowe
- umywalki
- korki do umywalki
- wanny

Kompleksowe podejście do produkcji wyposażenia łazienki zapewnia nie tylko dostęp do setek tysięcy klientów, ale również lepsze zrozumienie ich potrzeb. Szeroka gama produktowa Corsan wpływa pozytywnie na jakość wytwarzanych produktów. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego co przykuwa uwagę ludzi oraz z jakimi problemami się zmagają. Corsan znajduje się nie tylko w łazienkach prywatnych osób, ale również hoteli czy innego rodzaju instytucji. Marka jest ceniona przez klientów za solidność i dostarczanie produktów nie tylko wysoko jakościowych, ale również eleganckich.

Corsan gwarancją udanej łazienki

Producenci lubią rozmawiać o zaufaniu do swoich produktów i ich wytrzymałości, ale kiedy zapyta się z czego wynika krótka gwarancja, kluczą od odpowiedzi. Corsan na wstępie daje swoim klientom 5 lat gwarancji. Po skończonym okresie, można skorzystać z napraw pogwarancyjnych, gdyż firma nie zostawia klientów samych z problemami. Czy będziesz kiedykolwiek musieć korzystać z gwarancji? Jeżeli użytkujesz należycie wanny, baterie i inne produkty firmy możesz spać spokojnie. Długa gwarancja jest możliwa dzięki stosowaniu w procesach produkcyjnych najlepszych materiałów, które w ostatecznym kształcie zapewniają wytrzymałość a po obróbce niepowtarzalny design.

Corsan wanny

Oczkiem w głowie firmy Corsan są ich wanny, które stanowią najdroższą część oferty produktowej. Tak samo jak całokształt podejścia zdefiniowany jest na świadczenie kompleksowych usług, tak samo wygląda podejście do produkcji wanien, w ofercie znajdą się:

- wanny narożne
- wanny przyścienne
- wanny wolnostojące

W naszym sklepie znajdą Państwo wanny w różnych rozmiarach wśród popularnych produktów znajduje się wanna Corsan Salina, Corsan Olvena czy Corsan Mono. Oferujemy atrakcyjne ceny na wanny Corsan i inne produkty firmy, zachęcamy do sprawdzenia oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium