Radaway

Radaway to jeden z liderów w produkcji kabin prysznicowych i brodzików wysokiej jakości. W ofercie firmy Radaway znajdują się również inne produkty jak parawany nawannowe czy akcesoria do łazienek. Zachęcamy do lepszego poznania firmy Radaway oraz sprawdzenia produktów tej marki w naszym sklepie.

Czytaj dalej

 

Radaway – jakość z Polski

Polskie firmy słyną z produkcji wysokiej jakości mebli, okien czy wyposażenia do łazienek. Jesteśmy cenieni nie tylko za wykorzystywanie wyoskiej jakości materiałów, ale również staranność produkowanych przedmiotów. Swój udział w pozytywnej opinii na temat polskich produktów do aranżacji łazienek ma również Radaway firma powstała w Swarzędzu blisko Poznania. Radaway to blisko 20 letnia historia, podczas której firma adaptowała się do sytuacji na rynku i zmieniającej się mody. Starsze osoby, doskonale pamiętają modę z początków wieku i łatwo mogą dostrzec zmiany jakie nastąpiły. Gdy popularność święciły wanny Radaway postanowił zająć się nieco niszowym tematem produkcji kabin prysznicowych. Dzisiaj kabiny Radaway gdy popularność natrysków jest ogromna, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a właściciele firmy mogą powiedzieć, że podjęli wiele lat temu słuszną decyzję.

Dlaczego Radaway?

Firma Radaway specjalizuje się w wąskim segmencie sprzętu łazienkowego, oczywiście posiada różnego rodzaju akcesoria czy parawany nawannowe, ale w dużej mierze skupia się na kabinach prysznicowych i brodzikach. Specjalizacja pozwala tworzyć Radaway kabiny prysznicowe, które stoją na najwyższym poziomie i są wykorzystywane nie tylko w prywatnych domach, ale również hotelach. Dział konstrukcyjny wspólnie z działem projektantów nieustannie szuka najlepszych rozwiązań, zarówno pod kątem użyteczności jak i wyglądu. Dzięki temu Radaway co roku jest w stanie wypuszczać na rynek nowe modele, które nie różnią się od poprzednich tylko niewielkimi zmianami kosmetycznymi.

Kabiny prysznicowe Radaway

Radaway nie byłby w tym miejscu, w którym jest, gdyby nie kabiny prysznicowe. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno tradycyjne kabiny jak i kabiny typu Walk-In. Liczba modeli i wymiarów jest naprawdę spora, warto wiedzieć, że Radaway pomimo zapatrzenia w nowoczesność, posiada również produkty o bardziej tradycyjnym stylu. W tym miejscu można wspomnieć serię Premium Plus, która zachowuje tradycyjną formę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej funkcjonalności. Po więcej informacji o kabinach tej marki zapraszamy do strony kabiny Radaway.

Radaway brodziki

Skoro Radaway produkuje kabiny prysznicowe to w pełni naturalna wydaje się również produkcja brodzików. W naszym sklepie znajdą Państwo brodziki Radaway płytkie i głębokie, a wszystkie wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Polecamy:

Radaway idea black

Radaway Essenza

Radaway Furo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium