Radaway

Radaway to jeden z liderów w produkcji kabin prysznicowych i brodzików wysokiej jakości. W ofercie firmy Radaway znajdują się również inne produkty jak parawany nawannowe czy akcesoria do łazienek. Zachęcamy do lepszego poznania firmy Radaway oraz sprawdzenia produktów tej marki w naszym sklepie.

Czytaj dalej

 

Radaway – jakość z Polski

Polskie firmy słyną z produkcji wysokiej jakości mebli, okien czy wyposażenia do łazienek. Jesteśmy cenieni nie tylko za wykorzystywanie wyoskiej jakości materiałów, ale również staranność produkowanych przedmiotów. Swój udział w pozytywnej opinii na temat polskich produktów do aranżacji łazienek ma również Radaway firma powstała w Swarzędzu blisko Poznania. Radaway to blisko 20 letnia historia, podczas której firma adaptowała się do sytuacji na rynku i zmieniającej się mody. Starsze osoby, doskonale pamiętają modę z początków wieku i łatwo mogą dostrzec zmiany jakie nastąpiły. Gdy popularność święciły wanny Radaway postanowił zająć się nieco niszowym tematem produkcji kabin prysznicowych. Dzisiaj kabiny Radaway gdy popularność natrysków jest ogromna, cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a właściciele firmy mogą powiedzieć, że podjęli wiele lat temu słuszną decyzję.

Dlaczego Radaway?

Firma Radaway specjalizuje się w wąskim segmencie sprzętu łazienkowego, oczywiście posiada różnego rodzaju akcesoria czy parawany nawannowe, ale w dużej mierze skupia się na kabinach prysznicowych i brodzikach. Specjalizacja pozwala tworzyć Radaway kabiny prysznicowe, które stoją na najwyższym poziomie i są wykorzystywane nie tylko w prywatnych domach, ale również hotelach. Dział konstrukcyjny wspólnie z działem projektantów nieustannie szuka najlepszych rozwiązań, zarówno pod kątem użyteczności jak i wyglądu. Dzięki temu Radaway co roku jest w stanie wypuszczać na rynek nowe modele, które nie różnią się od poprzednich tylko niewielkimi zmianami kosmetycznymi.

Kabiny prysznicowe Radaway

Radaway nie byłby w tym miejscu, w którym jest, gdyby nie kabiny prysznicowe. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno tradycyjne kabiny jak i kabiny typu Walk-In. Liczba modeli i wymiarów jest naprawdę spora, warto wiedzieć, że Radaway pomimo zapatrzenia w nowoczesność, posiada również produkty o bardziej tradycyjnym stylu. W tym miejscu można wspomnieć serię Premium Plus, która zachowuje tradycyjną formę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej funkcjonalności. Po więcej informacji o kabinach tej marki zapraszamy do strony kabiny Radaway.

Oferta Kabin Radaway jest naprawdę szeroka o czym mogą się przekonać Państwo śledząc produkty dostępne na naszym sklepie. Co istotne kabiny Radaway będą doskonale pasować zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych łazienek. Praktycznie każdy model kabiny i to niezależnie czy mówimy o kabinach Radaway Idea czy Radaway Essenza posiada szeroką gamę rozmiarów. Dzięki temu są to produkty, które sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych łazienkach.

Polecamy:

Radaway idea black

Radaway Essenza

Radaway Furo

Radaway brodziki

Skoro Radaway produkuje kabiny prysznicowe to w pełni naturalna wydaje się również produkcja brodzików. W naszym sklepie znajdą Państwo brodziki Radaway płytkie i głębokie, a wszystkie wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Radaway zabudowy nawannowe

Kolejnym produktem znajdującym się w ofercie Radaway są zabudowy nawannowe. Posiadając w domu wannę i biorąc prysznic często, zapewne kończy się to zmoczoną podłogą w bezpośrednim sąsiedztwie wanny. Zabudowa nawannowa Radaway ma na celu zwiększyć funkcjonalność wanny tworząc z niej niemal kabinę prysznicową. Taka dodatkowo ochrona sprawia, że nie musisz już obawiać się zalanej podłogi podczas brania prysznica. Zabudowa nawannowa nie musi wyglądać mało atrakcyjnie, czego najlepszym przykładem są zabudowy Radaway.

Połącz funkcjonalność z estetyką, dzięki zabudową nawannowym Radaway. Montaż takiej zabudowy jest prosty i nie wymaga udziału fachowców. Zabudowa jest świetnym elementem do łazienek, w których chcemy jeszcze bardziej oddzielić wizualnie wannę od reszty łazienki.

Radaway parawany nawannowe

Kolejnym produktem widocznym w coraz większej liczbie łazienek jest parawan nawannowy. Jest to kolejna forma walki z zachlapaniem podłogi. Jest to relatywnie niewielka ścianka najczęściej wykonana ze szkła, którą montujemy z jednej stronny wanny zabezpieczając się tym samym przed chlapaniem podczas brania prysznicu. Osoby decydujące się na zakup parawanów nawannowych zwracają głównie uwagę na to, że są one dużo „lżejsze” i mają mniejszy wizualny wpływ na wygląd całej łazienki. Parawany nawannowe Radaway charakteryzują się doskonałym wykonaniem i designem, który pozwala dopasować parawany tej firmy do każdej aranżacji łazienki. Parawan nawannowy jest jeszcze prostszy w montażu niż zabudowa, zachęcamy do lepszego poznania oferty.

Radaway drzwi wnękowe

Drzwi do wnęki to idealne rozwiązanie w przypadku łazienek, w których kabina prysznicowa może zmieścić się we wnęce. Drzwi prysznicowe są często eksploatowane c za tym idzie powinny być wykonane z dobrej jakości szkła oraz odpowiednio zabezpieczone. Drzwi wnękowe mogą otwierać się na wiele sposobów rozróżniamy drzwi: uchylane do zewnątrz i środka, składane, wahadłow czy rozsuwane. Produkcją praktycznych i eleganckich drzwi wnękowych zajmuje się również Radaway.

Radaway akcesoria

Jako, że przedmiotów, które wychodzą z fabryki Radaway jest sporo, pozwoliliśmy sobie pozostałe elementy zamknąć w pojęciu akcesoria. Wśród owych akcesoriów można znaleźć zarówno nóżki do brodzika jak i syfony. Wszystkie produkty dostępne są na tej stronie, więc zachęcamy do odkrywania oferty Radaway w sklepie Plytkilazienki.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium