Ravak producent wyposażenia łazienek

Ravak to firma powstała w Republice Czeskiej i jest doskonale znana nie tylko ty w tym kraju. Produkty Ravak dostępne są w całej Europie i stanowią nawet wyposażenie łazienek w ekskluzywnych hotelach. Zapraszamy do zapoznania się o produktami Ravak dostępnymi w naszym sklepie.

Czytaj dalej

 

Ravak – nowoczesne łazienki

Choć posiadamy w Polsce wielu znakomitych producentów jak Radaway, Besco czy Corsan to nie można zamykać się tylko w produktach dostarczanych od rodzimych producentów. Firma Ravak została założona w roku 1991 w Republice Czeskiej. Nazwa Ravak jest połączeniem nazwisk rodzin Vereka i Kreysa, które założyły firmę oraz dalej aktywnie działają na rzecz rozwoju marki.

Ravak przykłada bardzo dużą wagę do wyglądu wszystkiego co produkuje. Firma nie posiada stałego zespołu projektowego co jest ciekawym podejściem i współpracuje z wyselekcjonowanymi zespołami designerów, którzy są w stanie tworzyć produkty odpowiadające wizji właścicieli. W efekcie powstają produkty dopracowane i idealnie pasujące do nowoczesnych łazienek. W ofercie Ravak znajdują się wanny, kabiny prysznicowe, brodziki, meble łazienkowe, akcesoria i wiele więcej.

Dlaczego wybrać Ravak?

Ravak jest gwarancją, że kupowany produkt jest najwyższej jakości. W parze z jakością idzie funkcjonalność stosowanych rozwiązań. W czeskiej firmie doskonale sobie zdają sprawę, że nawet najładniejsze produkty nie będą miały uzasadnienia, jeżeli ich funkcjonalność będziesz szwankować. Ravak to marka obecna na ponad 50 rynkach światowych, a jej produkty dostępne są nie tylko w prywatnych mieszkaniach i domach, ale również hotelach uchodzących za najlepsze na świecie.

Oferta Ravak w naszym sklepie

Ravak to firma wychodząca z założenia, że są w stanie zaprojektować każdy element Twojej łazienki i faktycznie, jeżeli chcesz wyposażyć swoją łazienkę w produkty jednej firmy to bez problemu zrobisz to opierając się na marce Ravak.

Do najważniejszych produktów Ravak należy bez wątpienia zaliczyć wanny i kabiny prysznicowe. W naszym sklepie można znaleźć wanny Ravak prostokątne, asymetryczne czy narożne wraz z pełną gamą obudów do wanien. Również w przypadku kabin prysznicowych można liczyć na szeroki wybór, który sprawia, że na pewno znajdziesz u nas kabinę do swojej łazienki.

Polecamy:

Parawan nawannowy Ravak

Ravak Freedom

Ravak Chrome

Zapraszamy również do zapoznania się z całą masą innych produktów Ravak oraz sprawdzenia innych firm wartych uwagi.

do góry

Jeśli masz pytania albo chcesz uzyskać rabat - zadzwoń!

+48 32 227 41 31
Jeśli masz pytania albo chcesz uzyskać rabat - zadzwoń!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium