Wiper odpływy liniowe prysznicowe

Wiper to polski producent innowacyjnych odpływów prysznicowych do łazienki, któremu udało się zdobyć wiodącą pozycję na rynku. W 2021 roku głosami konsumentów po raz zajął I miejsce, otrzymując miano Konsumenckiego Lidera Jakości. Wysoka jakość wykonania oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań zostały docenione również przez ekspertów z branży, nadając również i inne nagrody prestiżowe.

Czytaj dalej

 

Historia marki Wiper

Firma powstała w 2004 roku w Mikołowie. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów szybko osiągnęła pozycję lidera pośród odwodnień zarówno liniowych jak i punktowych. Lokalna firma z powodzeniem podbiła cały polski rynek, a w niedługim okresie czasu również i zagraniczny, pojawiając się w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Francji, we Włoszech a także w Czechach i Słowacji. Obecnie zaopatruje w systemy odpływów prysznicowych również klientów poza Europą.

Wysoka jakość liniowych odpływów prysznicowych Wiper

Specjalizacją marki Wiper są systemy odpływów prysznicowych ze stali nierdzewnej. Są one stosowane nie tylko w domach prywatnych czy mieszkaniach, ale także w obiektach użyteczności publicznej, tj. hotele, baseny, ośrodki SPA. Firma jest pewna swojej niezrównanej jakości, dlatego na swoje produkty udziela 25-letniej gwarancji.

Odpływ liniowy Wiper

Odpływ liniowy prysznicowy Wiper daje możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni prysznicowej w łazience, w której planuje się montażu standardowego brodzika. Nie ma również potrzeby tworzenia progu przy wejściu do kabiny. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie równocześnie nowoczesny design wraz z eleganckim wykończeniem a także wyjątkowy komfort użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium