Jak zamontować odpływ liniowy

 

Odpływy liniowe Wiper

Klika słów o największym w Polsce producencie odpływów liniowych - Wiper

WIPER Sp. z o. o. to producent systemów odwodnień prysznicowych oraz przemysłowych znajdujących zastosowanie w branży Spa & Wellness (łazienki w domach i hotelach, baseny, sauny, łaźnie, groty, pomieszczenia do terapii wodnych, itp.).

Wiper jest wiodącym polskim producentem nowoczesnych elementów architektury ze stali nierdzewnej, w tym odpływów prysznicowych. Wielokrotny uczestnik targów branżowych w kraju jak i poza jego granicami.Firma powstała w 1999 roku, a jej biura i hale produkcyjne znajdują się w Mikołowie k/Katowic.

Dzięki wysokiej jakości swych produktów i niemal nieograniczonym możliwościom produkcyjnym Wiper szybko stał się czołowym producentem odpływów liniowych i punktowych na terenie Polski wspinając się po szczeblach rozwoju – zaczynając od lokalnej firmy, następnie rozszerzając dystrybucję swych odwodnień na obszar całego kraju, by w końcu wprowadzić je na rynki zagraniczne m. in. Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Czechy, Rosja, Słowacja. Dziś Wiper zaopatruje tysiące klientów w Europie – ceniących design i nowoczesność, elegancje i wygodę, praktyczność i bezpieczeństwo. Pełen portfel produktów przedstawiony jest na stronie producenta.Spośród mnóstwa zalet, o których już wspomniano powyżej niezwykle istotna jest jeszcze jedna. Decydując się na wybór odwodnienia liniowego/punktowego stwarza on nieocenione możliwości aranżacji przestrzeni. Śmiało można stwierdzić, iż odpływ liniowy Wiper nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia łazienkowego, basenowego, a także przeznaczonego na terapie wodne niezależnie od wielkości czy typu aranżacji. W zależności od rodzaju pomieszczenia i zastosowania odwodnienia są wykonywane z odpowiedniego gatunku i grubości stali nierdzewnej, a także przy użyciu odpowiednich technologii (podobnie w przypadku odwodnień przemysłowych tj. kuchnie, garaże, parkingi, hale produkcyjne i inne).

 

 

Jeden z największych producentów odpływów liniowych - Kesmet

Firma „KESMET” powstała w 1990 roku. W początkowym okresie działalności zajmowała się usługami w zakresie ślusarstwa ogólnego. W związku z dużym rozwojem branży spożywczej zakład wyspecjalizował się w produkcji ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W 1996 roku rozbudowano firmę o nowe nowoczesne powierzchnie produkcyjne.

Aktualnie firma specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju drzwi najnowocześniejszą metodą systemu pianowego pod ciśnieniem. Ponadto wykonujemy pełny asortyment wykończeń i wyposażenia zakładów branży spożywczej masarnie, piekarnie, ciastkarnie i inne, oraz zakładów chemicznych.

W 2000 roku powiększono powierzchnie produkcyjną o kolejne 350 m2 Zakupiono urządzenie do piaskowania stali nierdzewnych wprowadzono nowe wyroby. Pomimo rozbudowy okazało się ze powierzchnia produkcyjna jest niewystarczająca w wyniku czego w 2005 roku zapadła decyzja o dalszej rozbudowie powierzchni produkcyjnych. Powstałą hala produkcyjna o powierzchni 450 m2 , w której zainstalowano całkowicie nowe maszyny do obróbki blach nierdzewnych ( nożyce gilotynowe CNC , Prasa Krawędziowa CNC , wykrawarka naroży , zaginarka mechaniczna ).

Rozbudowa i zakup nowych maszyn pozwolił unowocześnić i zwiększyć produkcje i usługi. Wprowadzono nowe produkty do sprzedaży, w tym odpływy liniowe Kesmet. Okazało się ze nasze wyroby cieszą się ogromnym powodzeniem , ciągle wzrastało zapotrzebowanie. Powierzchnie produkcyjne znowu okazały się za małe. Dlatego też w 2008 roku Firma zakupiła halę produkcyjną w Częstochowie o powierzchni 1250 m2. Hala została poddana generalnemu remontowi i została dostosowana do potrzeb produkcyjnych naszej firmy. W 2010 roku zakupiono nowoczesna Wycinarkę laserową firmy Trumpf. Zakup wycinarki laserowej pozwolił podnieść jakość naszych wyrobów, zwiększyć asortyment, obniżyć koszty produkcji , i co najważniejsze przyspieszył proces produkcji naszych wyrobów.

Zakład posiada nowoczesny park maszynowy przystosowany do obróbki materiałów nierdzewnych co skutkuje szybką realizację zamówień. Artykuły wykonywane przez firmę spełniają wszelkie warunki norm Europejskich i posiadają atest PZH W-wa. 

 

 

Radaway - największy w Polsce producent kabin prysznicowych, brodzików oraz odpływów liniowych.

Odpływy liniowe Radaway wyróżniają dwie cechy – funkcjonalność, dzięki której doskonale odprowadzają wodę w prysznicach oraz estetyczny wygląd, pozwalający na dostosowanie ich do aranżacji każdej łazienki. Solidne wykonanie z wysoko jakościowych materiałów odpornych na działanie szkodliwych substancji chemicznych powoduje, że odpływy liniowe spełniają swoje zadanie przez długi czas. Ich wybór stanowi gwarancję otrzymania nowoczesnego i skutecznego systemu odprowadzającego wodę, który będzie w dodatku znakomicie się prezentować.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium