Dobór kabiny prysznicowej do małej i dużej łazienki – praktyczne porady

Joanna +48 664 493 562
Elżbieta +48 608 380 320
Stacjonarny +48 32 227 41 31
Grzegorz +48 604 260 271
Dobór kabiny prysznicowej do małej i dużej łazienki – praktyczne porady
Polscy producenci ceramiki łazienkowej – jakość i design z rodzimego rynku. Część 2
Polscy producenci ceramiki łazienkowej – jakość i design z rodzimego rynku. Część 1.
Tiger Boston Uchwyt wannowy stal polerowana (309430346)
Uchwyt wannowy Tiger Boston o długości 30 cm wykonany jest ze stali nierdzewnej w polerowanym wykończeniu. Ten uchwyt można łatwo przymocować w pożądanym miejscu, a przemyślany design ukrywa elementy montażowe (w zestawie), gwarantując elegancki wygląd. Seria Boston to szeroki wybór innych akcesoriów do łazienki i toalety, które tworzą pięknie dopasowaną całość.
Wymiary:
- wysokość: 5 cm
- szerokość: 31 cm
- głębokość: 8,5 cm
Wykonany z materiałów wysokiej jakości, odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Długość 30 cm. Łatwy w montażu i w utrzymaniu w czystości. Ukryte mocowania: niewidoczne elementy montażowe po zamontowaniu. W komplecie elementy montażowe, składające się ze śrub ze stali nierdzewnej i kołków Fisher. 10 lat gwarancji.
Uchwyt można zamontować tylko w tradycyjny sposób, przykręcając do ściany.
Akcesoria | Poręcze i uchwyty |
Producent | Tiger |
Kolekcja | Boston |
Kolor | Stal polerowana |
Styl | Klasyczny |
Producent | Tiger |
Atest Higieniczny | Nie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.