Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące, stworzone z myślą zarówno o dużych, jak i małych łazienkach o niebanalnej aranżacji.
Przejrzyj naszą szeroką gamę modeli wanien renomowanych producentów: Besco, Corsan, Santech, Ravak w różnych wymiarach i wzorach.

Zobacz również dlaczego warto wybrać wannę wolnostojącą:

Czytaj dalej

 

Wanny wolnostojące - połączenie luksusu z użytecznością

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę wanien wolnostojących o niezwykłych walorach estetycznych, wykonanych w klasycznym i nowoczesnym stylu.
Dodatkową zaletą naszych wanien wolnostojących są ich szerokie właściwości użytkowe. Do wyboru klienta są wanny nawet czterootworowe, zawierające otwory na baterie wannowe, czyli słuchawkę prysznicową, przełącznik na słuchawkę, zawór mieszający i wylewkę.
Istnieje również możliwość zamówienia wanny wolnostojącej pod zabudowę, a nawet z systemem do hydromasażu.

Wannę wolnostojącą można zainstalować w dowolnym miejscu w łazience, wystarczy jedynie zapewnić jej odpływ i doprowadzenie wody. Wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii wanny wolnostojące charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i odpornością na zabrudzenia.

Wanna wolnostojąca w stylu retro czy nowoczesna - jaką wybrać?

W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno charakterystyczne wanny wolnostojące w stylu retro wyposażone w nóżki wannowe (mosiężne lub chromowane), jak i wanny wolnostojące w nowoczesnej formie, o minimalistycznym stylu, nisko osadzone na posadzce łazienkowej, bez nóżek.

Szeroki wybór wanien wolnostojących stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne łazienki. Dlatego decyzja o wyborze wanny, zależy od aktualnego stylu łazienki lub wizji na wymarzoną łazienkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium